Menu Close

SAUGAUS EISMO DIENA

Mūsų darželio mokytojai daug dėmesio skiria saugaus eismo kelyje, elgesio gatvėje įgūdžiams formuoti. Juk saugaus eismo įgūdžiai-saugaus gyvenimo garantas, kada galime apsaugoti ne tik save, bet ir kitus. Dėl neapdairumo, saugaus eismo taisyklių nežinojimo ar nesilaikymo galime visi turėti skaudžių pasekmių, todėl yra labai svarbu jau ikimokykliniame amžiuje vaikams kalbėti, žaidimo forma perteikti kuo daugiau informacijos apie saugų eismą kelyje. Saugaus elgesio kelyje mokymas yra nenutrūkstama pedagoginio darbo gija, besitęsianti visą ankstyvąją vaikystę.

Vaikų saugaus eismo kompetencija buvo ugdoma per įvairias veiklas, panaudojant įvairius pažintinius ir praktinius ugdymo būdus ir metodus. Vyko saugaus eismo valandėlės, žaidybinė veikla, teatrinė-vaidybinė veikla, pažintinės, pramoginės išvykos.

Šiandien Vilkaviškio policijos bendruomenės pareigūnės aplankė mūsų mažuosius ugdytinius, kurie aktyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Policijos pareigūnės pasidžiaugė, kad vaikai žino saugaus elgesio taisykles gatvėje. Visi laimingi ir saugūs šoko su policijos pareigūnų bičiuliu Amsiumi. Vaikai atsisveikino pažadėdami saugiai ir atsakingai elgtis.

Skip to content