Menu Close

Parama

Parama, kuri nekainuoja

Skirkite 1,2 % Vilkaviškio r. Kybartų vaikų lopšelio-darželio “Kregždutė” veiklai.
Dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 proc. savo pajamų mokesčio už 2022 metus. Tai didelė parama mūsų įstaigai, nes tai – 3040,85 EUR. Ši  parama buvo panaudota įsigyjant lauko klasę – Kupolą ir baldus.

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms organizacijoms FR0512 formą už 2023 metus gyventojai galima pateikti nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2024 m. gegužės 2 d.

“2024 m. (nuo 2023 m. mokestinio laikotarpio pajamų) gyventojai gali paskirti tokias pajamų mokesčio dalis:

  • iki 1,2 procento pajamų mokesčio paramos gavėjams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą (toliau – LPĮ) turintiems teisę gauti paramą:

— įstaigoms, asociacijoms, visuomeninėms organizacijos, viešosioms įstaigoms, religinėms bendruomenėms, bendrijoms ir centrams, tarptautinių visuomeninių organizacijų skyriams (padaliniams), kitiems juridiniams asmenims (išskyrus profesines sąjungas ir profesinių sąjungų susivienijimus), kurių veiklą reglamentuoja specialūs įstatymai ir kurių veiklos tikslas nėra pelno siekimas, o gautas pelnas negali būti skiriamas jų steigėjams, dalininkams ar nariams.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content