SVEIKAS VAIKAS – LAIMINGAS VAIKAS

“SPORTUOK KARTU SU FLINTU”

Mūsų lopšelis-darželis dalyvavo Vilkaviškio savivaldybės Sveikatos apsaugos srities projektų, finansuojamų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, atrankos konkurse ir gavo finansavimą sveikatos projektui “Sveikas vaikas – laimingas vaikas”. Mūsų ugdytiniai sportavo visą Europos sporto  savaitę – mankštinosi, bėgo aplink darželį, žaidė judriuosius žaidimus, o projektą vainikavo sporto šventė “Sportuok kartu su Flintu”.

Sporto šventės metu vaikai ir darbuotojai pagal Flinto muziką atliko nuotaikingą mankštą, o po jos visos grupės gavo užduotį – nupiešti žemėlapį ir pažymėti vietą, kurioje paslėptas piratų lobis. kol vieni tarėsi ir piešė žemėlapį, kiti dalyvavo estafetėse. reikėjo apibėgti darželį, įveikti kliūčių ruožą, dalyvauti trikrepšio turnyre, o patiems mažiausiems atlikti spalvingas užduotėles, atitinkančias jų amžių. Įveikę visas kliūtis ir įvykdę užduotis vaikai atkakliai ieškojo piratų lobio. kiek buvo džiaugsmo  kai eglių paunksmėje pamatė piratų skrynią, kurioje rado daug krepšinio ir futbolo kamuolių. Pasidalinę dovanas vaikai žaidė toliau judriuosius žaidimus, važinėjo paspirtukais ir kt.

Lopšelio-darželio “Kregždutė” ugdytiniai tikrai žino, kad aktyvus judėjimas, žaidimai gryname lauke padeda augti sveikais ir laimingais vaikais.