Knygų Kalėdos

Kybartų vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“ priešmokyklinio amžiaus grupės „Lašiukai“ vaikai su tėveliais ir auklėtojomis prisijungė prie akcijos „Knygų Kalėdos“.

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas, kurios padeda augti, tobulėti, mokytis ir bendrauti. Pasitarę su vaikais nutarėme prisidėti prie gerų darbų Lietuvai ir padovanoti knygų Kybartų globos namų mažiesiems gyventojams. Prieš aplankant globos namų vaikučius, užsukome į Kybartų miesto biblioteką. Šiltai  sutikusios bibliotekos darbuotojos suteikė galimybę pasinerti į užburiantį knygų pasaulį. Vaikai susipažino su įvairiomis knygomis, tačiau didžiausią įspūdį paliko mūsų kraštietės Violetos Mickevičiūtės  įgarsinta muzikinė pasaka „Senelės pasaka“.

Iš bibliotekos patraukėme į Kybartų vaikų globos namus nešini dovanomis, kurias nupirko vaikų tėveliai. Vaikams padovanojome knygučių, žaislų, vaisių ir saldumynų. Iš pradžių mažieji sutriko, tačiau po truputį išsidrąsino ir kartu vartė knygutes, žaidė su kamuoliais, balionais. Mūsų ugdytiniai susipažino su globos namų gyvenimo sąlygomis, juose gyvenančių vaikų pomėgiais. Grįžę į darželį vaikai dalinosi patirtais įspūdžiais, suprato, kad turėti šeimą ir namus yra didžiausia vertybė.

Džiaugiamės prisidėję prie gerų darbų, sutinkant Lietuvos šimtmetį. Nuoširdžiai dėkojame „Lašiukų“ grupės tėveliams, kurie neabejingi kitų vaikų likimui.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Jolanta Stankevičienė ir Lina Bernotaitienė

PC060823

PC060820

PC060817

PC060814

PC060813