Tarptautinei civilinės saugos dienai paminėti Vilkaviškio rajono savivaldybėje buvo surengti konkursai, skirti įvairaus amžiaus moksleiviams. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai dalyvavo piešinių konkurse „Esu saugus“. Ugdytiniai savo kūrybines galias bandė piešdami komiksus.
Piešinių konkurso dalyviai savo darbuose kūrybiškai atskleidė civilinės saugos temas, naudodami įvairias atlikimo technikas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad visas prizines vietas pelnė mūsų darželio ugdytiniai:
I-ji vieta – Ana Ziegoraitytė
II-ji vieta -Elvis Pupelis
III-ji vieta – Marijus Kereiša ir Rokas Paužas.






